Татяна Иванова, биография, новини, снимки!

Биография на Татяна Иванова

Детство и семейство на Татяна Иванова

16 февруари 1991 г. в семейството на спортистите Иванов е родена дъщеря. Тя се казваше Татяна. Таня е родена в един град, който даде на света много известни спортисти: олимпийски шампион в ски бягане Михаил Девяяров, световен шампион в свободен стил Сергей Шupletsov, носител на наградата на олимпийските игри Алберт Demchenko.
Израствайки в едно спортно семейство, момичето започва да се забърква в спорта рано. На петгодишна възраст майката идентифицира Таня с градското детско спортно училище, което принадлежеше на олимпийския резерват Огониек. Мама винаги следи отблизо спортните постижения на дъщеря си, тревожеше и дори промъкна вик, когато Таня загуби в състезания. Като дете Таня отиде на ски и участва в състезания в този спорт.

Спортистката Татяна Иванова се готви за олимпиадата в Сочи

Когато момичето е на 12 години, татко реши да направи дъщеря от шейна. В началото Таня не й харесваше много, харесваше още повече ски. Дълго време свикваше с нов вид спорт, но й се струваше, че не върши работата си.Но Таня била послушна дъщеря на родителите си и се опитвала да постигне успех. Младата спортист прекарва цялото си свободно време на стадиона, докато нейните връстници "осветяват" дискотеки.
Постепенно непривлечен спорт я привлече и резултатът от твърдото обучение не отнемаше много време. Таня спечели второ място в Кемерово на първите руски състезания за най-малките бунтовници.

Спортни постижения sannitsy Татяна Иванова

Осем години след първоначалното обучение по луе, Татяна Иванова е включена в руския национален отбор, за който играе от 2008 г. насам. На Световното първенство по футбол за младежи 2007-2008 г. Татяна зае пети място в класирането, а на финалните състезания в Канада в Калгари спечели бронзов медал. През 2008-2009 г. младият състезател за пръв път се появи на Световното първенство, в което заема седемнадесетото място. Следващата година Татяна подобри резултата си и се премести на шестнадесето място.
Сано Татяна Иванова
Макар че участието в състезанията на Световната купа - 2009-2010 не донесе високи резултати на Татяна Иванова, тя скоро започва бързото изкачване на спортни постижения.На Световното първенство по футбол в Япония през 2009 г. в Нагано тя става бронзов медалист на отборните състезания и заема шесто място в една шейна.
На европейското първенство в Сигулда тя постига блестящ успех и победа. На Олимпиадата във Ванкувър Татяна заема четвъртото място, губейки с малка разлика на немския томбоган Натали Хайзенбергер, спечелвайки трето място. През 2011 г. в Oberhof в Германия Иванова спечели пети място в единствената шейна и четвърто място в отборното състезание.
Следва да се отбележи, че на състезанието в Германия спортистът е ранен. Тя падна по време на състезанието и боли пръста си. За една седмица Татяна отиде в гласове, а в Швейцария получиха отрязък, с който спортистът продължаваше да язди.
Продължителният атлет стана трикратна европейска шампионка и двукратна сребърна медалистка на световното първенство. Татяна Иванова спечели категорията "Най-добър спортист" и получи титлата лауреат на наградата "Златен шейк", а президентът на федерацията Леонид Гарт представи ключовете на автомобила Toyota RAV4.
Трикратна европейска шампионка Татяна Иванова
Татяна Иванова се готви за предстоящата Олимпиада в Сочи.В събирането на руски любовници в Лилехамер в Норвегия Иванова показа най-добър резултат сред жените. Тя спечели три от трите контролни състезания и изпробва новата шейна от главния треньор Валтер Плейкнер и от Александър Иванович Васин.
Преди всяка тренировка Татяна внимателно отговаря на пистата. Подобно на скелетиста Александър Третяков, леглото минава пеша.

Личният живот на Татяна Иванова

Татяна Иванова - представител на Спортното дружество "Динамо". Тя се занимава не само с луга, но и със сноуборд, не забравя детството си - планински ски, обича да чете, да слуша музика.
Млад спортист не бърза да напусне родния си град, въпреки че се предлага жилище близо до столицата. Семейният треньорски съвет реши да не промени треньора на Татяна - баща на Иван Василевич. През повечето време спортист тренира с националния отбор, а в родния си град Чусовой наскоро се случва рядко. С родителите си Таня поддържа топла връзка, често се обажда, пише SMS, говори на състезания, маха с ръце на майка и татко в камерата.

Сано Татяна Иванова все още не е уредила личния си живот

Татяна Иванова разполага с голям брой награди, което държи в къщата по време на специална рафт, където има две големи стъкло, внесени от Германия. Таня поставя медалите си в тях.
Наскоро един млад спортист участва в пресконференции, дават интервюта, заснети с феновете, отговори на писмата си. Таня признава, че я гушка. Голяма част от нейната сила се изразходва за обучение и постигане на резултати. Следователно, единствената мечта на момичето е да спи. След отговорни състезания Татяна може да спи повече от осемнадесет часа.
Подобно на всички млади хора, Таня използва социалните мрежи, въпреки че тази дейност тя също не са имали достатъчно време. Понякога тя сканира страниците на други спортисти и изтегля снимките от интерес за нея.

Татяна Иванова сега

Отборът, в който се обучават татяна Иванова, е двама немски треньори, така че обръща достатъчно внимание на изучаването на немски език. Спортистът го завладя толкова добре, че дори даде интервю на немски език.
Татяна е приятелка с италианската Сандра Гаспарини и германеца Таня Хюфнер. Това дава възможност да се подобри чужд език.
Подготвяйки се за олимпиадата в Сочи, Таня си спомня, че все още трябва да работи по овърклок, за което Мартин Хилърдранд отговаря за техния отбор. Татяна го смята за висококачествен специалист, се надява на Мартин и вярва, че в Сочи тя няма да остане без медал.